Nosidełka ergonomiczne Tula

nosidła ergonomiczne, nosidła tula

Tula to jeden z czołowych producentów nosidełek dla dzieci, który w swoim asortymencie posiada szeroki wybór produktów dopasowanych do różnych potrzeb i wieku dzieci. W ofercie znajdują się zarówno tradycyjne nosidła ergonomiczne, wyposażone w dodatkowe udogodnienia, jak i nosidełka chustowe.

Nosidełka Tula Free-to-Grow

Nosidełko Free-to-Grow to produkt, który może rosnąć wraz z dzieckiem, przeznaczony dla maluchów o wadze od 3,2 kilograma. Free-to-Grow nie wymaga stosowania wkładki dla niemowlaka i zapewnia ergonomiczną pozycję przy noszeniu z przodu lub z tyłu i to na różnych etapach rozwoju dziecka. Wyposażone jest w pojemną kieszonkę, nadaje się do prania w pralce, a ponadto świetnie sprawdza się przy karmieniu piersią.

Nosidełka ergonomiczne
Nosidełko ergonomiczne to produkt wygodny i prosty w użyciu, który przeznaczony jest dla dzieci o wadze od 7 do 20 kilogramów. Sprawdzi się jednak również w przypadku dzieci lżejszych, dzięki możliwości zastosowania wkładki dla niemowlaka. Nosidełko wyposażone jest w pojemną kieszonkę i odpinany kapturek, a także umożliwia karmienie malucha piersią.

Nosidełka Tula Toodler
Tula Toodler to niezwykle popularne nosidełko o najwyższym i najszerszym panelu spośród wszystkich propozycji od producenta. Stworzone zostało z myślą o zapewnieniu wygody dziecku, jak i jego rodzicowi. Nosidełko zaprojektowano tak, by możliwe było noszenie większych dzieci o wadze powyżej 11 kilogramów.

Nosidełka Tula Chustowe
Nosidełko Chustowe Tula to propozycja dla rodziców, którzy szukają kompromisu między klasycznym nosidłem a pięknem tkanej chusty. Produkt jest niezwykle wygodny, a w dodatku dostępny w dwóch rozmiarach – Baby oraz Toodler przeznaczonym dla większych dzieci. Nosidełko wykonane jest z wysokiej jakości chust tkanych, które bez obaw mogą być prane w pralce.

Chusty Tkane Tula
Chusty tkane Tula zachwycają współczesną sztuką tkacką, jednocześnie zachowując wysoką jakość i czerpiąc z doświadczeń europejskiego włókiennictwa. Oczarowują nie tylko wygodą użytkowania, ale także wysoką estetyką. Chusty wykonane z bawełny dostępne są w wielu rozmiarach i wzorach, dzięki czemu z łatwością można znaleźć propozycję idealną dla siebie. Tkane chusty umożliwiają noszenie dziecka na wszystkie sposoby – z przodu, z tyłu lub na biodrze, a ponadto są doskonałą opcją na szybkie wyjścia przy jednoczesnym zapewnieniu poczucia bliskości i bezpieczeństwa dziecka.

Chusty Kółkowe Tula
Ostatnia propozycja od Tula to Chusty Kółkowe, które zachwycają pięknymi wzorami i dbałością o szczegóły, a przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo i wygodę każdemu maluchowi. Nadają się do noszenia nawet najmłodszych dzieci, a jednocześnie stanowią najprostszy i najszybszy w użyciu rodzaj chust. Umożliwiają noszenie dziecka z przodu lub na biodrze i są proste do utrzymania w czystości dzięki możliwości prania ich w pralce.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *